Comeback 2014

Čas pomalu plynul a pořad EZO.TV se přesunul z Barrandova na Active.tv. Věštkyním bývají vyhrazené tři hodiny od 21:00 do půlnoci, po celodenním Cenokatu, což je „nějakej šoping, kde nabízí pánev nebo nějaký struhadla na zeleninu“. Uplynuly už téměř tři roky a všichni fanoušky „kampaně“ Chceme Jolandu zpět na EZO.TV se už smiřovali, že se jim nikdy nepovede dostat Joladnu zpátky.

21. června 2014 nám všem udělala Jolanda radost, když se bez oznámení objevila na obrazovce, kde vystřídala paní Jarmilu. Během těch dlouhých třech let, co jsme Jolandu neviděli, se mnohé změnilo. Přešla na letní setřih vlasů a uvědomila si, jak nám všem chybí, a proto se vrátila. Co zůstalo, je její slovník, pro který ji všichni tak milujeme. „Sem zpět, protože ste si mě žádali.“, zaznělo hned první večer.

Celkem nás Jolanda provázela deset večerů, což je celkem 30 hodin strávených s Jolandou. Během těch večerů zazněly nové kecy a bonmoty, ale Jolanda oprášila i staré. „Odejdeš tam, kde žiješ!“ nebo Boží oko zazněly nespočetněkrát.