Ostatní věštci

Kromě Jolandy se v EZO.TV a Volejte věštce objevila řada dalších věštců, kteří se stali díky svým osobnostem, netradičním praktikám či výstřednosti populárními.

 

Jana Demeterová

Jana Demeterová je další silnou tváří české ezoterické scény. V jejích očích je každá žena, která zavolá, královna a nad věcí a každý muž je tvrdohlavý. Stejně jako Jolanda, je svérázná. Některé její projevy připomínají rapový freestyle – při jejím rozvášněném projevu, při kterém máchá rukama jako pravý rapper, se její věštba nezřídka i rýmuje. Přesto se paní Demeterová těší oblibě nejen u ostatních věštců, ale i u spokojených zákazníků.

Vlastík Plamínek

Sláva Vlastíka Plamínka je vlastně celá založená na jeho tzv. dynamické meditaci, což je trošku vznešenější výraz pro bubnování na určité téma. Vlastík vystřídal jak témata v rámci možností smysluplná (například Štěně, Zebra, Domorodec nebo Jsem mág), tak témata, která vlastně ani tématy nejsou. Tak vznikly skladby jako Ýýý taka taka úúúú. Samotný autor těchto experimentálních skladeb je bere jako „hustej vodvaz“ a byl ředitelem pořadu požádán, aby v nich pokračoval, protože po zveřejnění na YouTube si mnozí chtěli nechat vybubnovat skladbu na přání.

Stanley Bradley

Tento věštec se proslavil na YouTube především videem, kde odpovídá na dotaz ohledně svědění koulí, kvůli fetování sraček. Stanley mimo absence vitaminů vyvěštil, že daného začne svědit i prdel. Proto se nikdo nebojí tvrdit, že se celá internetová popularita věštce Stanleyho Bradleyho zakládá na sprosté mluvě. Sám Stanley se po zhlédnutí sestřihů od Čárymáryfucka nechal slyšel, že se „nad sebou zamyslel a hovno, prdel, sračka už nebude jeho značka.“ Přesto je v jeho věštbě nadále vše na hovno a v prdeli. Stanley je jediný věštec, jež se nebojí říct divačce, které se prý začaly objevovat vrásky, že je to věkem. Rovněž taky v jednom dokumentu přiznal, že věštění je byznys, jelikož každý chce mít svého věštce, aby mu řekl, co chce slyšet.

Alenka Pastelka

Alenka Pastelka je mistryní automatické kresby – nikdo jiný vám odblokování čarek pomocí čmárání na papír nenabídne. Mnoho lidí však tvrdí, že ve věku zhruba třech let si podobně čmárali také, ale neříkali tomu automatická kresba. Dle svých slov ale Alenka na papír zachycuje nejen stav orgánů, ale i vztahy s příbuznými. Přestože se jedná o automatickou kresbu, tato kresba není náhodná. Skrz automatickou kresbu totiž Alenka komunikuje s anděli, kteří Alence říkají, jak má její zákazník postupovat. Přestože Alenka ve své kresbě vidí právě to, co jí volající 10 sekund před tím potvrdil, považuje se za profesionálku.